Traveligo.pl

Dołącz do 127.000 zadowolonych klientów, którzy podróżowali z nami od 2004 roku.

Infolinia i rezerwacja: tel. 0 801 407 406

Infolinia i rezerwacja (abonenci spoza TP SA oraz sieci kom.): tel. 0 22 517 16 00

Jesteśmy laureatem nagrody Mazowiecka Firma Roku

Jesteśmy laureatem RANKINGU SKLEPÓW INTERNETOWYCH Money.pl i Wprost 2010
 • 1. Wyniki wyszukiwania
 • 2. Szczegóły oferty
 • 3. Rezerwacja wycieczki

« wróć do listy ofert

Kod oferty WTRV235476|dodaj do schowka

Weekend w Paryzu 4 dni

Francja > Paryż Przewodnik po kraju

Data Wyjazdu27.10.2013Kalendarz
Typ ofertywycieczka objazdowa
WyżywienieBB (śniadania)
Transportsamolot
Miejsce wylotupatrz opis

Aktualna pogoda

duże zachmurzenie, 10°C/5°C
wiatr północno-wschodni, 13 km/h.

Kategoria

weekend lotniczy / hotel **

Region

Paryż / Francja

PROGRAM

Najwspanialsze muzea, słynne zabytki i tajemnicze zakątki, tętniące życiem bulwary i malownicze uliczki, eleganckie butiki i legendarne przysmaki - to wszystko składa się na niepowtarzalny urok stolicy Francji!

Dzień 1

Zbiórka na wybranym lotnisku, odprawa i przelot do Paryża. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i nocleg. Uwaga! Jeśli pozwolą na to godziny przelotów, w pierwszym i ostatnim dniu będzie realizowany program zwiedzania.

Dzień 2-3

Po śniadaniu wyjście na zwiedzanie Paryża - w programie - Spacer po dzielnicy Montmartre - słynny Plac Pigalle, Plac Blanche, na którym znajduje się budynek kabaretu Moulin Rouge z charakterystycznym czerwonym młynem, Plac du Tertre, z niezapomnianą artystyczną i rozrywkową atmosferą, pobliska Bazylika Sacre Coeur - Bogate zbiory Luwru, wśród których znajdują się najsłynniejsze dzieła sztuki, m.in. Mona Lisa Leonarda da Vinci, Nike z Samotraki, Venus z Milo oraz stela z kodeksem Hammurabiego, budząca kontrowersje szklana Piramida Luwru oraz Arc du Carrousel, upamiętniający zwycięstwa Napoleona - Spacer przez Ogrody Tuileries do Placu Zgody (Place de la Concorde), po środku którego znajduje się egipski obelisk - Spacer Polami Elizejskimi - reprezentacyjną ulicą Paryża oraz Plac de Gaulle'a, gdzie znajduje się Łuk Triumfalny - Wyspa La Cite i perła francuskiego gotyku - majestatyczna Katedra Notre Dame, z charakterystycznymi gargulcami - Spacer po Dzielnicy Łacińskiej, jedna z najsłynniejszych uczelni świata - Sorbona oraz Kościół św. Seweryna, jeden z ulubionych kościołów polskiej emigracji w XIX w. - Pola Marsowe oraz Wieża Eiffla - niekwestionowany symbol francuskiej stolicy - Ośmiokątny Plac Vendome, który łączy historie Napoleona, Fryderyka Chopina, Coco Chanel oraz Księżnej Diany - Utworzone w budynku dawnego dworca kolejowego Muzeum d'Orsay, słynące ze wspaniałych zbiorów malarstwa impresjonistycznego - Wyjazd do Wersalu i zwiedzanie słynnego kompleksu parkowo-pałacowego (w programie zwiedzanie ogrodów w stylu francuskim, dla chętnych wejście do Pałacu - ok. 15 euro) - Dla chętnych - rejs stateczkiem po Sekwanie (ok. 10-12 euro) oraz kolacja we francuskiej restauracji z muzyką na żywo (ok. 35 euro, przy grupie min. 10 osób) Wieczorami powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 4

Po śniadaniu wykwaterowanie. Transfer na lotnisko, odprawa i przelot do kraju.

HOTEL

Proponujemy pobyt w hotelach 2* położonych w granicach Boulevard Peripherique z dobrym dojazdem do centrum. Wszystkie hotele znajdują się w pobliżu stacji metra, skąd z łatwością można dojechać do ścisłego centrum miasta. Goście zakwaterowani będą w wygodnie urządzonych 2-osobowych pokojach z łazienkami, TV i telefonem.

WYżYWIENIE

Śniadania kontynentalne.

KOSZTY DODATKOWE

Na koszty dodatkowe podczas zwiedzania Paryża prosimy przeznaczyć kwotę ok. 100-105 euro - kwota ta obejmuje transfer lotnisko - hotel - lotnisko, przejazdy komunikacją miejską podczas realizacji programu, wyjazd kolejką RER do Wersalu oraz bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (Luwr, Wieża Eiffla - III poziom, Muzeum d'Orsay, Ogrody Wersalu). Opcje dla chętnych (Pałac Wersalski, rejs stateczkiem po Sekwanie, francuska kolacja) są dodatkowo płatne.

UWAGI

- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza grupy po wnętrzach muzeów - Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w kraju lub w Paryżu po przylocie - Transfery lotniskowe realizowane są busem/autokarem, przejazdy po mieście komunikacją miejską - W przypadku wylotu we wczesnych godzinach porannych, zamiast śniadania mogą zostać przygotowane pakiety śniadaniowe

INFORMACJE DODATKOWE

- Promocja "S" - promocja dla osób podróżujących w pojedynkę, gwarantujemy dokwaterowanie do pokoju 2-osobowego - Dopłata za pokój 1-osobowy +300 zł - Zniżka dla trzeciej osoby w pokoju -100 zł - Gwarancja niezmienności ceny +25 zł/os

UBEZPIECZENIE

Podczas naszej wycieczki Uczestnicy są objęci podstawowym ubezpieczeniem Signal Iduna. Pakiet podstawowy zawiera ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL do 10.000 euro), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW do 15.000 euro), bagażu (do 1.000 zł), a także ubezpieczenie w przypadku chorób przewlekłych (CHP). Istnieje również możliwość skorzystania z opcji dodatkowego ubezpieczenia - Ubezpieczenie PLUS - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet PLUS zawiera ubezpieczenie KL do 20.000 euro, NNW do 15.000 euro, CHP oraz bagażu do 1.000 zł - dopłata + 50 zł - Ubezpieczenie MAX - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet MAX zawiera ubezpieczenie KL do 30.000 euro, NNW do 15.000 euro, CHP oraz bagażu do 2.000 zł - dopłata + 160 zł - Ubezpieczenie KR - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki - dopłata + 3% wartości wycieczki - Ubezpieczenie KRCHP - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki dla osób przewlekle chorych - dopłata + 6% wartości wycieczki Uwaga! Dla wycieczek z sezonu zimowego (terminy od listopada 2012 włącznie) kwota gwarancyjna NNW będzie wynosiła 15.000 zł dla wszystkich wariantów ubezpieczenia!

 

UWAGA !!!

CENA MOŻE RÓŻNIĆ SIĘ W ZALEŻNOŚCI OD MIASTA WYLOTU / WYJAZDU! NALEŻY JĄ POTWIERDZIĆ U KONSULTANTA TRAVELIGO.PL

Podobne oferty

Weekend w Paryzu 5 dni hotel (dowolny)

Francja > Paryż

wyżyw.: BB (śniadania)dojazd: Samolot

Ocena: brak opinii

Miejsce wyjazdu:

 • POZ
 • WMI

Cena:

 • od 1790 PLN / / 4 dni

Paryz i Zamki nad Loara 6 dni hotel (dowolny)

Francja > Paryż

wyżyw.: BB (śniadania)dojazd: Samolot

Ocena: brak opinii

Miejsce wyjazdu:

Cena:

 • od 3140 PLN / / 5 dni

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolejne zdjęcia możesz oglądać używając klawiszy oraz lub myszki. ESC wyjście.

 • Weekend w Paryzu 4 dni
 • Weekend w Paryzu 4 dni
 • Weekend w Paryzu 4 dni
 • Weekend w Paryzu 4 dni
 • Weekend w Paryzu 4 dni
 • Weekend w Paryzu 4 dni
 • Weekend w Paryzu 4 dni
 • Weekend w Paryzu 4 dni
 • Weekend w Paryzu 4 dni
 • Weekend w Paryzu 4 dni
 • Weekend w Paryzu 4 dni

Potrzebujesz fachowej porady naszych konsultantów?

pn-pt 8.30-23, so 10-20, nd 10-20

Zadzwoń...

22 517 16 00 końcówki od 00 do 10

lub napisz do nas

rezerwacje@traveligo.pl odpiszemy na pewno

Zadaj pytanie dotyczące oferty

Wybrana oferta

Kod oferty WTRV235476
Hotel Weekend w Paryzu 4 dni
Lokalizacja Francja > Paryż
Data wyjazdu
Wyżywienie BB (śniadania)
Transport samolot
Miejsce wylotu
Cena podstawowa

Twoje pytanie

* pola wymagane

Informacje kontaktowe

* pola wymagane

Prześlij znajomemu

zamknij
* pola obowiązkowe

Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie.

Akceptujemy płatności:

Copyright © 2004 - 2014 Grupa Traveligo Sp. z o.o.

Jeśli szukają Państwo najlepszego sposobu na spędzenie wakacji, prosimy o zostawienie wiadomości wraz z mailem i nr tel. Konsultanci TraveliGo.pl pomogą wybrać wycieczkę spełniąjącą wszystkie Państwa wymagania.

Wyślij »

Message